Etkinlikler

Bahçeşehir Lunch Box restaurantta, Önce Vatan Gazetesi genel yayın yönetmeni Funda Akosman Erman tarafından organize edilen Anneler Günü etkinliği Down Cafe’nin muhteşem ekibinin katılımıyla gerçekleşti.
4-5-6 Mayıs tarihlerinde Diyetisyen Dünyası ekibi tarafından Kanyon AVM’de gerçekleşti.
Ulusal ve uluslararası pek çok markanın katıldığı, sağlıklı yaşam adına pek çok farklı aktivitenin gerçekleştirildiği DiyetFest etkinliğinde gündüzleri atölye çalışmaları ve önemli diyetisyenlerin konuşmaları, akşamları ise konserlerle geçti.
Yeşilyurt açı kolejinde gerçekleşen çocuk şenliğinde California Ceviz Komisyonu olarak stand kurulumu sağlayıp gerçekleşen etkinlik alanında standımıza cevizin sağlık avantajlarını ve cevizle ilgili merak edilen soruların cevaplarını Uzman Diyetisyen İpek Ağaca Özger Veliler ile paylaştı.
Ulusal ve uluslararası pek çok markanın katıldığı, çiçekli lezzetlerden çiçek tasarımlarına kadar pek çok farklı aktivitenin gerçekleştirildiği FloralFest etkinliğinde gündüzleri atölye çalışmaları, akşamları ise konserlerle geçti.
California Ceviz Komisyonu tarafından 6 – 7 Mayıs tarihlerinde, yeme-içme, lifestyle ve gezi bloggerlarının katılım gösterdiği Bukla Tur iş birliği ile Karadeniz’in en batısındaki İğneada Deniz Feneri’nde Yoga Kampı gerçekleştirildi.
Meme kanserine karşı erken teşhis ve doğru beslenme hayat kurtarıyor.
California Ceviz Komisyonu tarafından 9 – 10 Nisan tarihlerinde, yeme-içme, lifestyle ve spor bloggerlarının katılım gösterdiği Bukla Tur iş birliği ile spor yapanlar için cevizin faydalarının konuşulduğu İğneada Longoz Ormanı yürüyüşü gerçekleştirildi.
California Walnut Commission tarafından 9 Mart 2016 tarihinde Gymstop Florya Flyinn’de Dilara Koçak ile Ceviz Sohbeti etkinliği gerçekleştirildi.

Bu sene Sevgililer Günü'nü Lunch Box Restoranlarında “California Cevizli Aşk Menüsü” ile kutluyoruz. Siz de 14 Şubat'ı dilediğiniz bir Lunch Box Restoranında sevdiğinizle birlikte cevizli aşk menüsü ile kutlamak isterseniz, Facebook ve Instagram hesaplarımız üzerinden gerçekleştirdiğimiz yarışmalara katılarak, toplamda seçilecek olan 10 çiftten biri olabilirsiniz. 

 

California Walnut Commission tarafından 11 ve 28 Mayıs 2015 tarihlerinde Mövenpick Hotel İzmir ve Su Hotel Antalya’da düzenlenen etkinliklerde, bloggerlara cevizin sağlık ve beslenme avantajları anlatıldı ve Hotellerin Executive Chefleri bloggerlarla, ceviz konseptli yemek pişirme çalışması gerçekleştirdi.

Backhaus İstinye Park Şubesinde 24 Mart tarihinde California Walnut Commission ve Backhaus ortaklığıyla düzenlenen etkinlikte cevizin çok yönlü kullanımı ve sağlık açısından faydaları ele alındı.

Özellikle kalp damar hastalıkları gelişme riskini azaltan cevizin faydalarını vurgulamak amacıyla Sevgililer Gününde “Kalbin Benim için Değerli” başlığıyla bilgilendirme çalışması düzenlendi